wynajmij pub Urodziny, jubileusze, wieczory panieńskie i kawalerskie, eventy dla biznesu WYNAJMIJ PUB NA SWOJĄ IMPREZE NA WYŁĄCZNOŚĆ DLA TWOICH GOŚCI hotel-stara-poczta-pub-tychy

PUB HOTELU STARA POCZTA

Z możliwością wynajęcia na wyłączność

hotel-stara-poczta-pub

Różnego rodzaju imprezy

Urodziny, imprezy rodzinne, wieczory panieńskie i kawalerskie, eventy dla firm – w pubie HOTELU STARA POCZTA, możesz zorganizować każde z tych wydarzeń. Do Twojej dyspozycji oddajemy: bar z profesjonalną obsługą barmańską, parkiet z miejscem do tańca, różnorodne menu naszej restauracji oraz dowolną aranżację przestrzeni. Od standing party z menu w bufetach bocznych, przez imprezy zasiadane z pełnym nakryciem stołów, dekoracjami, świeżymi kwiatami i świecami, po eventy łączone z atrakcjami w ogrodzie naszego pubu.

Oprawa muzyczna i DJ

Możesz skorzystać z naszej propozycji oprawy muzycznej i DJa lub zorganizować ją we własnym zakresie. Decyzję pozostawiamy Tobie. Nasi doradcy eventowi podpowiedzą Ci najlepsze rozwiązanie, tak by Twój event był wyjątkowy.

Zabytkowy klimat pubu

Wnętrza pubu nawiązują klimatem do historii Tychów. To tu przenosimy się na dawne uliczki miasta prowadzące do Starego Rynku – dzięki ręcznie malowanym ściennym freskom, ceglanym wykończeniom wnętrza pubu oraz kostce brukowej stanowiącej element podłogi.

Rezerwacje pub Tychy

Wynajem pubu w Tychach to nic trudnego. Wystarczy, że wskażesz nam wybrany przez Ciebie termin, rodzaj imprezy, planową liczbę Gości i życzenia dotyczące menu – a my zorganizujemy ten event tak, byś mógł zaskoczyć swoich Gości – oryginalnym przyjęciem.

opinia gości

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ W PUBIE?

Napisz do nas – oddzwonimy!
    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.