wesele-z-klasa HOTEL STARA POCZTA polecany na wesela SPRAWDŹ przez Portal Ślubny Wesele z Klasą wesela WESELA W TYGODNIU – 20% RABATU OD 15 do 80 GOŚCI – 3 SALE RESTAURACYJNE hotel-stara-poczta-wesele-tychy Rozsmakuj się w naszej kuchni i zorganizuj niezapomniane przyjęcie

WESELE MARZEŃ W HOTELU STARA POCZTA

APARTAMENT DLA PARY MŁODEJ - GRATIS

hotel-stara-poczta-wesele-tychy

Obiekt rekomendowany przez portal
Wesele z Klasą

Hotel Stara Poczta***
wesele w zabytkowym obiekcie przy Starym Rynku

Hotel Stara Poczta Tychy to nietuzinkowa sala weselna na Śląsku, usytuowana w zabytkowym obiekcie, kilka kroków od Starego Rynku, w sąsiedztwie Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, zaledwie 15 min drogi od Katowic. To tutaj mieścił się pierwszy Urząd Pocztowy w Tychach. Obiekt powstał pod koniec XIX wieku i znajduje się pod ochroną konserwatora zabytków. Jeśli marzysz o zorganizowaniu wesela w unikatowym i oryginalnym miejscu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sala weselna Tychy

Zabytkowe i stylowe wnętrze HOTELU STARA POCZTA to miejsce idealne do organizacji kameralnych przyjęć weselnych, zarówno po ślubach cywilnych, jak i kościelnych. Lokalizacja w centrum miasta, nastrojowe wnętrza, różnorodne menu, baza noclegowa dla Gości weselnych i nasze konsultantki ślubne pozwolą Państwu zorganizować wyjątkowo ten wymarzony dzień. Sala weselna (Tychy) w HOTELU STARA POCZTA to aż 3 sale restauracyjne do wyboru.

Oryginalne menu przyjęć weselnych

Każda z imprez charakteryzuje się indywidualnie skomponowanym menu, w którym łączymy smaki kuchni polskiej i śląskiej z akcentami kuchni międzynarodowej. HOTEL STARA POCZTA to hotel na przyjęcie okolicznościowe w kameralnym i oryginalnym klimacie, również w zakresie doboru menu, tortu, bufetu słodkości czy kulinarnych atrakcji tematycznych. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdego pomysłu na organizację przyjęcia okolicznościowego. Wyjątkowy smak naszych potraw podkreślają liczni goście, odwiedzający na przestrzeni lat HOTEL STARA POCZTA. Menu weselne tworzymy indywidualnie, wedle preferencji pary młodej. Wprowadzamy akcenty kuchni polskiej oraz wyszukane smaki kuchni europejskiej.

Apartament dla Pary Młodej – GRATIS i noclegi dla Gości weselnych

Gwarantujemy wspaniałą zabawę podczas przyjęcia oraz zasłużony odpoczynek tuż po nim, w HOTELU STARA POCZTA. Nocleg dla przybywających z najdalszych stron gości weselnych oferujemy w 49 przestronnych pokojach i apartamentach, których wystrój idealnie koresponduje z estetyką wnętrza całego budynku. Rozbudowana baza noclegowa z kompleksem spa & wellness oraz basenem, pozwala na zakwaterowanie i pełen relaks dla 100 osób. Para młoda otrzymuje od nas PREZENT! – noc poślubną w eleganckim apartamencie, gratis..

3 restauracje, ogród i pub

W tym historycznym i pełnym magii miejscu, oddajemy do dyspozycji par młodych 3 sale weselne, wraz z ogrodem letnim, gdzie możemy zorganizować przyjęcia weselne od 15 do 80 Gości:

SALA BORDOWA – idealna na uroczysty obiad wśród najbliższych, do 20 gości,
SALA ZIELONA – doskonały wybór na kameralne przyjęcia weselne, do 40 gości,
SALA BANKIETOWA – przeznaczona na duże przyjęcia weselne, do 80 gości.

Sprawdź NASZE RESTAURACJE

Sprawdź też WYNAJMIJ PUB

Sprawdź też NASZE MENU

Sprawdź też VOUCHERY PREZENTOWE DO RESTAURACJI

opinie gości hotelu stara poczta

CHCESZ ŻEBYŚMY ZORGANIZOWALI DLA CIEBIE
TEN WYMARZONY DZIEŃ?

Napisz do nas – oddzwonimy!
    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.