spa SPA TYCHY KOMPLEKS REKREACYJNY hotel-stara-poczta-spa-tychy CZYNNY 7 DNI W TYGODNIU OD 12.00 do 22.00 Basen sauna parowa, sauna fińska, jacuzzi, grota solna, gejzer wodny i inne atrakcje

Spa Tychy

hotel-stara-poczta-spa-10

HOTEL STARA POCZTA to kompleks rekreacyjny, gdzie zapraszamy do strefy spa & wellness. W ramach pobytu w SPA HOTELU STARA POCZTA oddajemy do dyspozycji: basen, saunę sucha, łaźnię parową, jacuzzi, gejzer wodny z hydromasażem, studnię z wodą, lodopad, komnatę solna. W ramach wizyt w spa w Tychach oferujemy karnety oraz pakiety specjalne. Jeśli szukasz pomysłu na prezent – znajdziesz go także u nas – oryginalne vouchery prezentowe do spa i na basen.

SPA HOTELU STARA POCZTA to szeroka oferta masaży, kąpieli relaksacyjnych oraz zajęcia aqua aerobiku

Godziny otwarcia

Basen Tychy godziny otwarcia: basen i spa czynne codziennie od 12.00 do 22.00 przez 7 dni w tygodniu.

Cennik

WSTĘP DO SPA I NA BASEN 60 min – 35 zł

Wstęp do spa i na basen 60 min. Codziennie od 12.00 do 22.00. 7 dni w tygodniu. Możliwość korzystania z pełnego wyposażenia spa.

WSTĘP DO SPA I NA BASEN BEZ LIMITU CZASU – 49 zł

Wstęp do spa i na basen nieograniczony czasowo. Codziennie od 12.00 do 22.00. 7 dni w tygodniu. Możliwość korzystania z pełnego wyposażenia spa.

opinie gości

rezerwacje

Napisz do nas – oddzwonimy!
    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.