Rezerwacje: +48 32 324 27 00, +48 668 369 216,

Konferencje i szkolenia w Tychach

HOTEL STARA POCZTA to miejsce do organizacji konferencji i szkoleń w Tychach.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie sale konferencyjne w pobliżu Katowic, z pełnym wyposażeniem: ekran, rzutnik, flipchart, dostęp do WIFI.

Sala Konferencyjna Mała – 35 m2, możliwość ustawienia teatralnie dla 30 osób, przy wspólnym stole dla 20.
Sala Konferencyjna Duża – 100 m2, możliwość ustawienia teatralnie dla 100 osób, przy wspólnym stole dla 70.

Hotele konferencyjne w Tychach to także oferta HOTELU STARA POCZTA.

W ramach organizacji pobytów biznesowych proponujemy dedykowane pakiety cateringowe – przerwa kawowa oraz lunch oraz miejsca parkingowe dla uczestników spotkań. Wynajem sali konferencyjnej w Tychach, w HOTELU STARA POCZTA to także możliwość uatrakcyjnienia pobytu o event w jednej z naszych restauracji czy zwiedzanie Muzeum Tyskich Browarów Książęcych.

Sprawdź wolne terminy

Imprezy biznesowe Tychy

HOTEL STARA POCZTA to miejsce na konferencję w Tychach, ale także obiekt gdzie poza wynajęciem sali konferencyjnej w Tychach mogą Państwo zorganizować: jubileusz, imprezę integracyjną czy inny event biznesowy. Imprezy integracyjne w Tychach to szeroki wachlarz atrakcji hotelowych i około-hotelowych.

W ramach pobytów grupowych oferujemy do 100 miejsc noclegowych, możliwość organizacji spotkań w salach konferencyjnych oraz 3 restauracje wraz z pubem do części eventowej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez biznesowych, nasi doradcy eventowi pozostają do Państwa dyspozycji na każdym etapie organizacji przyjęcia wraz z przygotowaniem atrakcji dodatkowych oraz koordynacją imprezy. Organizacja imprezy biznesowej w Tychach, w HOTELU STARA POCZTA to gwarancja jakości i zadowolenia naszych Gości.

Skontaktuj się z nami

Hotel konferencyjny w Tychach

HOTEL STARA POCZTA to miejsce do organizacji biznesowych w Tychach.

W ramach pobytów grupowych oferujemy do 100 miejsc noclegowych, możliwość organizacji spotkań w salach konferencyjnych oraz 3 restauracje wraz z pubem do części eventowej. Sale szkoleniowe Tychy – to także HOTEL STARA POCZTA.

Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez biznesowych, nasi doradcy eventowi pozostają do Państwa dyspozycji na każdym etapie organizacji przyjęcia wraz z przygotowaniem atrakcji dodatkowych oraz koordynacją imprezy.


Zadzwoń i sprawdź

Lokalizacja hotel konferencyjny i sale szkoleniowe Tychy

HOTEL STARA POCZTA zlokalizowany jest w sąsiedztwie Tyskiego Browarium. Jednego z najbardziej atrakcyjnych turystycznie obiektów na Śląsku. Hotel stanowi idealne zaplecze gastronomiczne i noclegowe dla grup zwiedzających Browary Tyskie.

HOTEL STARA POCZTA to także obiekt na skrzyżowaniu arterii komunikacyjnych Aglomeracji Górnośląskiej:

Katowice – 25 min

Bielsko Biała – 35 min

Lotnisko Pyrzowice – 45 min

Lotnisko Balice – 60 min

Tyska Podstrefa KSSE – 10 min

Muzeum Tyskich Browarów Książęcych – 3 min

Jezioro Paprocany – 10 min

Centrum Tychów – 2 min


Wyślij zapytanie

Noclegi

HOTEL STARA POCZTA to 49 pokoi jedno i dwuosobowych oraz apartamenty.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem (apartamenty w wanny), biurko z krzesłem do pracy, telewizor z możliwością oglądania kanałów satelitarnych, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hotel dysponuje pokojami z klimatyzacją. W ramach każdego z pobytów ujęto śniadania oraz nielimitowany czasowo dostęp do strefy spa wraz z basenem i miejsce parkingowe.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 12.00, a kończy o godz. 11.00. Śniadania w formie bufetów serwowane są przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 10.00. Spa czynne jest codziennie od 12.00 do 22.00. Restauracja czynna jest także codziennie od 14.00 do 22.00

Pokój 1 osobowy – 220 zł/dobę
Pokój 2 osobowy twin lub double – 290 zł/dobę
Pokój 2 osobowy do poj. wyk. – 250 zł/dobę
Apartament – 350 zł/dobę


Zarezerwuj online

Basen i spa dla biznesu w Tychach

Organizacja imprez biznesowych w Tychach to także relaks. Dlatego oddajemy do dyspozycji naszych Gości strefę spa & wellness wraz z basenem. Spa dla biznesu w Tychach to jedna z opcji oferowanych przez HOTEL STARA POCZTA. Szkolenia, pobyt, spa – połączenie przyjemności z formalnościami.

HOTEL STARA POCZTA to także pakiety spa biznes.

W ramach pobytów w HOTELU STARA POCZTA udostępniamy strefę spa & wellness wraz z basenem. Goście korzystać mogą z pełnego wyposażenia spa: basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, gejzer wodny z hydromasażem, studnia z wodą, lodopad, komnata solna. Spa i basen czynne w godzinach od 12.00 do 22.00.

Zarezerwuj spa dla biznesu

Restauracje i pub na imprezy biznesowe w Tychach

Imprezy biznesowe w Tychach to nasza specjalność. Eventy i spotkania biznesowe Tychy – realizujemy od ponad kilkunastu lat.

Do dyspozycji Gości oddajemy 3 sale restauracyjne: Zieloną, Bordową i Bankietową. Sale zróżnicowane są pod względem możliwości ich aranżacji, ustawienia i liczby Gości.

Sala Bordowa – do 20 osób,
Sala Zielona – do 40 osób,
Sala Bankietowa – do 100 osób.

W każdej z sal zorganizować można imprezę zasiadaną i taneczną. Sala Bankietowa daje możliwość wyjścia do ogrodu i zorganizowania atrakcji w formie przyjęcia grillowego.

Na terenie HOTELU STARA POCZTA funkcjonuje także pub, z możliwością organizacji imprez klubowych. Menu RESTAURACJI HOTELU STARA POCZTA to menu kuchni polskiej z akcentami kuchni śródziemnomorskiej. Dla pobytów biznesowych przygotowujemy dedykowane pakiety menu: przerwy kawowe, obiady i kolacje, imprezy eventowe, jubileusze i bankiety. Restauracje Tychy – sprawdź propozycje organizacji imprez biznesowych w HOTELU STARA POCZTA.


Zarezerwuj event

Muzeum Tyskich Browarów Książęcych

HOTEL STARA POCZTA zlokalizowany jest 3 min od Muzeum Tyskich Browarów Książęcych – największego piwnego centrum wycieczkowego Polsce.

Organizujemy szereg atrakcji dla grup pobytowych w HOTELU STARA POCZTA z wykorzystaniem możliwości jakie daje nam Muzeum. W ramach współpracy z Muzeum Tyskich Browarów Książecych organizujemy na terenie HOTELU STARA POCZTA w trakcie eventów wieczornych Warsztaty Cervasario: podczas blisko dwugodzinnego spotkania z cervesario, piwnym znawcą, można poznać ciekawe gatunki piw, sztukę degustacji oraz doboru szkła do piwa oraz piwa do potraw.


Zarezerwuj zwiedzanie
 
hotel

Zorganizuj pobyt biznesowy

Zadzwoń i sprawdź dostępne terminy

602 501 997

biznes@stara-poczta.pl

Nasi doradcy eventowi są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy

Hotel biznesowy Tychy Stara Poczta

parking

100 miejsc noclegowych z parkingiem

spa

Strefa wellness z basenem

restauracje

3 restauracje i pub

browar

Lokalizacja przy Muzeum Tyskich Browarów Książęcych w centrum Tychów


imprezy biznesowe

Imprezy biznesowe do 100 osób

sale konferencyjne

2 sale konferencyjne na konferencje i szkolenia

poczta

Hotel w zabytkowym obiekcie I Urzędu Pocztowego w Tychach

ceny

Ceny specjalne i pakiety dla biznesu


lotnisko

45 min do lotniska w Pyrzowicach, 60 do lotniska w Balicach

menu

Menu kuchni śląskiej i europejskiej

silownia

Siłownia, salon rekondycyjny, masaże na terenie strefy spa

imprezy

Kompleksowa obsługa grup biznesowych i eventów firmowych

OPINIE Z POBYTÓW W HOTELU STARA POCZTA

"Duży wybór na śniadaniu. Kawa z ekspresu ciśnieniowego :) Lokalizacja w centrum. Dostępny parking na miejscu. Dostępny i kompetentny personel. Strefa saun. Przestronne pokoje."

Booking, Katarzyna, 19 czerwca 2019

„Naprawdę dobre jedzenie w przystępnej cenie. Czysto w pokoju. Hotel z klimatem, dobra cena w stosunku do jakości. Polecam.”

Booking, Magdalena, 29 maja 2019

„W STAREJ POCZCIE poszliśmy na późną kolacje i zjedliśmy jeden z najlepszych posiłków w Tychach. Szczególnie polecam żurek, nawet Anglicy siedzący przy stoliku za nami mówili o tej zupie. Bardzo chcieliśmy dać napiwek kucharzowi osobiście, ale okazało się że gotowała dla nas pani kucharz i że już skończyła pracę (bo my zostaliśmy dużo dłużej na drinka). Na bank odwiedzę jeszcze Starą Pocztę, tylko muszę zdecydować; czy dać napiwek czy porwać z kuchni.”

Tripadvisor, czerwiec 2019

Zarezerwuj event biznesowy, konferencję lub szkolenie w HOTELU STARA POCZTA

Jesteśmy też do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu:

602 501 997

HOTEL STARA POCZTA - sala weselna Tychy centrum

ul. Tadeusza Kościuszki 24,
43-100 Tychy

Współrzędne GPS

50°07'45.2"N 18°59'07.6"E

Dokonaj rezerwacji poprzez kody GDS:

Amadeus: CH KTWSTA | Sabre: IH 243200 | Galileo: CH AS533 | Worldspan: IH KTWST | Dhisco: IH 47956

Dojazd od Katowic

Dojazd HOTELU STARA POCZTA od strony Katowic prowadzi drogą nr 86 w kierunku Bielska-Białej. Następnie należy zjechać zjazdem na Czułów w ul. Katowicką. Po przejechaniu ok. 4 km dojeżdża się do skrzyżowania, które należy przejechać na wprost. Po prawej stronie widoczne są zabudowania browaru oraz Muzeum (ok. 350 m od skrzyżowania). Za tymi zabudowaniami należy skręcić w prawo w ulicę jednokierunkową. Po prawej stronie pojawi się budynek HOTELU STARA POCZTA.

Dojazd od Bielska-Białej

Dojazd HOTELU STARA POCZTA od strony Bielska Białej prowadzi drogą nr 1 w stronę Katowic przez Czechowice-Dziedzice oraz Pszczynę. W Tychach należy zjechać ślimakiem za mostem na drogę nr 44 w kierunku Gliwic. Po przejechaniu ok. 2 km skręcamy w lewo w ul. Katowicką, gdzie po prawej stronie zauważymy zabudowania browaru oraz Muzeum (ok. 350 m od skrzyżowania). Za tymi zabudowaniami należy skręcić w pierwszą ulicę w prawo. Za ok 300 metrów po prawej stronie pojawi się budynek HOTELU STARA POCZTA.

Dojazd od Bielska-Białej przez Tychy

Dojazd HOTELU STARA POCZTA od strony Bielska Białej przez Tychy prowadzi drogą nr 1 w stronę Katowic przez Czechowice-Dziedzice oraz Pszczynę. W miejscowości Kobiór na skrzyżowaniu ze światłami z drogą 928, skręcamy w lewo w kierunku Tychów. Następnie na rondzie należy zjechać drugim zjazdem na Tychy. Po przejechaniu trzech skrzyżowań ze światłami al. Bielska zmienia nazwę na ul. Katowicką, wtedy należy wypatrywać po lewej stronie zabudowań Tyskiego Browaru Książęcego oraz Muzeum. Za tymi zabudowaniami należy skręcić w prawo w ulicę jednokierunkową. Za ok 300 metrów po prawej stronie pojawi się budynek HOTELU STARA POCZTA.

Dojazd od strony Gliwic

Dojazd HOTELU STARA POCZTA od strony Bielska Białej prowadzi w kierunku Mikołowa drogą nr 44. W Mikołowie należy kontynuować jazdę tą samą drogą aż do Tychów. W Tychach na piątym skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo w ul. Katowicką, gdzie po prawej stronie ulicy można zauważyć zabudowania browaru oraz Muzeum (ok. 350 m od skrzyżowania). Za tymi zabudowaniami należy skręcić w prawo w ulicę jednokierunkową. Za ok 300 metrów po prawej stronie pojawi się budynek HOTELU STARA POCZTA.

HOTEL STARA POCZTA - sala weselna Tychy centrum

ul. Tadeusza Kościuszki 24,
43-100 Tychy
Jak dojechać
Call Now ButtonSzybki kontakt