przyjecia STYLOWO I ZE SMAKIEM #TRADYCJANATALERZU ZAPRASZAMY 7 DNI W TYGODNIU
Kuchnia Polska Sprawdź menu stara poczta restauracja

Restauracja hotelu stara poczta

3 sale restauracyjne, pub i ogród

Stylowo i ze smakiem

Zabytkowe wnętrza RESTAURACJI HOTELU STARA POCZTA to miejsce idealne do organizacji różnego typu przyjęć okolicznościowych: od chrzcin, przez roczki, urodziny, komunie, wesela, po jubileusze i imprezy dedykowane. Doradzamy przy doborze menu oraz alkoholi i atrakcji przyjęcia. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji Twojej imprezy okolicznościowej. Szef Kuchni proponuje gotowe pakiety menu oraz ich modyfikacje zgodnie z życzeniami.
hotel-stara-poczta-sala-bankietowa-6
hotel-stara-poczta-dj
Do dyspozycji Gości oddajemy 3 sale restauracyjne: Zieloną, Bordową i Bankietową. Sale zróżnicowane są pod względem możliwości ich aranżacji, ustawienia i liczby Gości. Sala Bordowa – do 20 osób, Sala Zielona – do 40 osób, Sala Bankietowa – do 100 osób. W każdej z sal zorganizować można imprezę zasiadaną i taneczną. Sala Bankietowa daje możliwość wyjścia do ogrodu i zorganizowania atrakcji w formie przyjęcia grillowego. Na terenie HOTELU STARA POCZTA funkcjonuje także pub, z możliwością organizacji imprez klubowych. Menu RESTAURACJI HOTELU STARA POCZTA to menu kuchni polskiej z akcentami kuchni śródziemnomorskiej. Dla pobytów biznesowych przygotowujemy dedykowane pakiety menu: przerwy kawowe, obiady i kolacje, imprezy eventowe, jubileusze i bankiety.

RESTAURACJA HOTELU STARA POCZTA

Stylowo i ze smakiem

Rozgość się w klimatycznych wnętrzach zabytkowego hotelu
Rozsmakuj się w tradycji kuchni śląskiej i polskiej

zapraszamy do kontaktu

Zorganizujemy każde przyjęcie, event biznesowy, pobyt grupowy czy prywatny zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Gości. Tychy Hotel – zapraszamy do zabytkowego hotelu w sercu Tychów. Pozostajemy do dyspozycji i polecamy nasze usługi.

opinie gości hotelu stara poczta

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ pRZYJĘCIE?

Napisz do nas – oddzwonimy!
    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.