hotel-stara-poczta-spa-3
  • hotel-stara-poczta-spa-3

VOUCHERY KWOTOWE
DO SPA

Szukasz pomysłu na prezent?

Wybierz VOUCHERY PREZENTOWE HOTELU STARA POCZTA
od kwoty 100 zł, do wykorzystania na dowolne usługi hotelowe, restauracyjne bądź spa do zrealizowania do 6 miesięcy od daty zakupu.

Kategoria:

Opis

ZAMÓW VOUCHER

TELEFONICZNIE
+48 32 324 27 00, +48 668 369 216, + 48 602 501 997
MAILOWO
hotel@stara-poczta.pl, marketing@stara-poczta.pl POPRZEZ WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE
OSOBIŚCIE
w Recepcji HOTELU STARA POCZTA, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, Tychy, ul. Kościuszki 24

WARUNKI ZAKUPU VOUCHERA

Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku częściowego wykorzystania wartości vouchera, pozostała kwota nie podlega zwrotowi. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu HOTELU STARA POCZTA.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY VOUCHERAMI?

Napisz do nas – oddzwonimy!


    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.