hotel-stara-poczta-sala-bankietowa-6
  • hotel-stara-poczta-sala-bankietowa-6

VOUCHERY KWOTOWE
DO RESTAURACJI

Szukasz pomysłu na prezent?

Wybierz VOUCHERY PREZENTOWE HOTELU STARA POCZTA
od kwoty 100 zł, do wykorzystania na dowolne usługi hotelowe, restauracyjne bądź spa do zrealizowania do 6 miesięcy od daty zakupu.

Kategoria:

Opis

ZAMÓW VOUCHER

TELEFONICZNIE

+48 32 324 27 00, +48 668 369 216, + 48 602 501 997

MAILOWO

hotel@stara-poczta.pl, marketing@stara-poczta.pl
POPRZEZ WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE

OSOBIŚCIE

w Recepcji HOTELU STARA POCZTA, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
Tychy, ul. Kościuszki 24


WARUNKI ZAKUPU VOUCHERA

Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku częściowego wykorzystania wartości vouchera, pozostała kwota nie podlega zwrotowi. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu HOTELU STARA POCZTA.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY KARNETAMI?

Napisz do nas – oddzwonimy!


    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.