ferie zimowe w hotelu stara poczta
 • ferie zimowe w hotelu stara poczta

FERIE ZIMOWE
2022

Pakiet rodzinny
na pobyty z dziećmi

299 zł / os dorosłą
199 zł / dziecko do 140 cm wzrostu*

Podaruj sobie i swojej rodzinie chwilę odetchnienie od codzienności. Odwidź HOTEL STARA POCZTA i błogo się relaksuj. 

Opis

Dla mamy: otulający ciepłem masaż w strefie spa & wellness z wybranej oferty masaży zimowych. Za dodatkową opłatą: MASAŻE (tu przekierowanie do zakładki masaże)

Dla taty: aktywny wypoczynek w naszym centrum spa & wellness wraz z basenem, jacuzzi, grotą solną czy sauną fińską cedrową oraz sauną parową.

Dla dzieci: zapraszamy do największego w Polsce parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Gdzie także zimą dzieci nie będą się nudzić. Z atrakcji sezonowych dostępnych aktualnie w Energylandii skorzystać można z: lodowiska, ogrodu świateł czy snowtubingu: ATRAKCJE ZIMOWE

Energylandia to coś więcej niż wesołe miasteczko to centrum rozrywki, oferujące kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Weekend w Energylandii: teraz wraz z pobytem w HOTELU STARA POCZTA otrzymujesz jednodniowy bilet wstępu.

CO ZAWIERA PAKIET

Pakiet pobytowy w HOTELU STARA POCZTA do wykorzystania przez 7 dni w tygodniu obejmuje:

 • Jednodniowy bilety wstępu do Energylandii
 • Nocleg 1 doba w pokoju 2,3 lub 4 osobowym – hotel Energylandia
 • Śniadanie
 • Wstęp na basen i spa
 • Miejsce parkingowe
 • Dostęp do WIFI

REZERWACJE

Rezerwacje na 48 godzin przed planowanym terminem przybycia pod numerem telefonu: 668 369 216 lub adresem mailowym: hotel@stara-poczta.pl. Oferta nie łączy się z innymi rabatami. W przypadku braku wolnych miejsc Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany terminu rezerwacji.

OBIADOKOLACJE DO PAKIETU

Do każdego pakietu domówić można obiadokolację trzydaniową w cenie specjalnej – 59 zł/os dorosłą, 39 zł/ dziecko do 140 cm wzrostu. Zupa, danie główne, deser, woda niegazowana.

*Ceny obowiązują do 21.03.2021 istnieje możliwość wzrostu ceny po wyznaczonej dacie.

Jakie atrakcje czekają na Ciebie w HOTELU STARA POCZTA?

 • po przybyciu do hotelu możesz zjeść w jednej z naszych trzech restauracji czynnej przez 7 dni w tygodniu do 22.00,
 • czeka na Ciebie spora dawka relaksu w naszym centrum spa & wellness: basen, spa, jacuzzi, grota solna, sauna fińska cedrowa, sauna parowa i szeroka oferta masaży,
 • basen i spa czynne są codziennie od 12.00 do 22.00,
 • o poranku możesz wybrać się na spacer lub jogging nad Jezioro Paprocany zlokalizowane w pobliżu hotelu.

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

#obiektbezpiecznyhigienicznie

Procedury stosowane w związku z pandemią Covid-19

Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort pobytu w HOTELU STARA POCZTA wprowadziliśmy następujące procedury funkcjonowania:

 • w hallu recepcyjnym może przebywać maksymalnie 5 Gości oraz pracownik recepcji,
 • w windzie może przebywać max. 2 osoby.
 • obowiązuje nakaz noszenia maseczek i dezynfekowania rąk.

Informujemy, iż cały obiekt HOTEL STARA POCZTA działa zgodnie z Rozporządzeniem RM z dnia 14.12.2021. Tym samym udostępnia się 30% miejsc dla osób niezaszczepionych. Goście mogą dobrowolnie okazać unijny certyfikat COVID i korzystać z usług.

Warto wiedzieć

Doba hotelowa

Zameldowanie: od 14:00
Wymeldowanie: do 12:00

Polityka wobec zwierząt

Hotel przyjazny zwierzętom. Obowiązuje opłata w wysokości 50 zł/pobyt/dobę.

Informacje o parkingu

Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu – nie wymaga rezerwacji

Odwołanie rezerwacji

Potwierdzeniem rezerwacji pakietu IM DŁUŻEJ TYM TANIEJ jest wpłata w kwocie 100% wartości całej dokonanej rezerwacji. Należy ją uiścić na wskazany w potwierdzeniu rezerwacji rachunek bankowy, do 48 h od daty otrzymania maila z potwierdzeniem. Wszystkie dokonane wpłaty są bezzwrotne. W przypadku braku wpłaty hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji.

Akceptowane karty płatnicze

JESTEŚ ZAINTERESOWANY KARNETAMI?

Napisz do nas – oddzwonimy!


  Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.