basen i spa Recepcja Hotelu Stara Poczta pozostaje do dyspozycji ZAPRASZAMY DO KONTAKTU JESTEŚMY DLA CIEBIE 24 H NA DOBĘ PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU hotel stara poczta tychy kontakt

hotel stara poczta

Zadaj nam pytanie – oddzwonimy!
  Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.

  LOKALIZACJA

  Katowice – 25 min
  Bielsko Biała – 35 min
  Lotnisko Pyrzowice – 45 min
  Lotnisko Balice – 60 min
  Tyska Podstrefa KSSE – 10 min
  Muzeum Tyskich Browarów Książęcych – 3 min

  Dojazd od Katowic

  Dojazd HOTELU STARA POCZTA od strony Katowic prowadzi drogą nr 86 w kierunku Bielska-Białej. Następnie należy zjechać zjazdem na Czułów w ul. Katowicką. Po przejechaniu ok. 4 km dojeżdża się do skrzyżowania, które należy przejechać na wprost. Po prawej stronie widoczne są zabudowania browaru oraz Muzeum (ok. 350 m od skrzyżowania). Za tymi zabudowaniami należy skręcić w prawo w ulicę jednokierunkową. Po prawej stronie pojawi się budynek HOTELU STARA POCZTA.

  Dojazd HOTELU STARA POCZTA od strony Bielska Białej prowadzi drogą nr 1 w stronę Katowic przez Czechowice-Dziedzice oraz Pszczynę. W Tychach należy zjechać ślimakiem za mostem na drogę nr 44 w kierunku Gliwic. Po przejechaniu ok. 2 km skręcamy w lewo w ul. Katowicką, gdzie po prawej stronie zauważymy zabudowania browaru oraz Muzeum (ok. 350 m od skrzyżowania). Za tymi zabudowaniami należy skręcić w pierwszą ulicę w prawo. Za ok 300 metrów po prawej stronie pojawi się budynek HOTELU STARA POCZTA.

  Dojazd HOTELU STARA POCZTA od strony Bielska Białej przez Tychy prowadzi drogą nr 1 w stronę Katowic przez Czechowice-Dziedzice oraz Pszczynę. W miejscowości Kobiór na skrzyżowaniu ze światłami z drogą 928, skręcamy w lewo w kierunku Tychów. Następnie na rondzie należy zjechać drugim zjazdem na Tychy. Po przejechaniu trzech skrzyżowań ze światłami al. Bielska zmienia nazwę na ul. Katowicką, wtedy należy wypatrywać po lewej stronie zabudowań Tyskiego Browaru Książęcego oraz Muzeum. Za tymi zabudowaniami należy skręcić w prawo w ulicę jednokierunkową. Za ok 300 metrów po prawej stronie pojawi się budynek HOTELU STARA POCZTA.

  Dojazd HOTELU STARA POCZTA od strony Bielska Białej prowadzi w kierunku Mikołowa drogą nr 44. W Mikołowie należy kontynuować jazdę tą samą drogą aż do Tychów. W Tychach na piątym skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo w ul. Katowicką, gdzie po prawej stronie ulicy można zauważyć zabudowania browaru oraz Muzeum (ok. 350 m od skrzyżowania). Za tymi zabudowaniami należy skręcić w prawo w ulicę jednokierunkową. Za ok 300 metrów po prawej stronie pojawi się budynek HOTELU STARA POCZTA.

  zespół hotelu stara poczta

  Patrycja Brychcy Zygiel

  Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

  Tel: 602 501 997
  E-mail: p.brychcy@stara-poczta.pl

  Sylwia Sieczkowska

  Manager operacyjny

  Tel.: 606 612 431
  E-mail: s.sieczkowska@stara-poczta.pl