chrzciny i roczki PRZYJĘCIA KOMUNIJNE 2022 i 2023 Z ATRAKCJAMI DLA NAJMŁODSZYCH
Pokoje zabaw, animatorki bez dodatkowych opłat
obiady OBIADY NIEDZIELNE OD 12:00 hotel-stara-poczta-karta-menu ZESTAWY ZUPA + DANIE GŁÓWNE OD 27 ZŁ REZERWUJ STOLIK

komunie W HOTELU STARA POCZTA

Pokoje zabaw z animatorkami dla dzieci GRATIS

hotel-stara-poczta-komunie

Przyjęcia komunijne - Tychy

HOTEL STARA POCZTA to lokal na organizację przyjęcia komunijnego w sercu Tychów. Zapewnimy obsługę oraz kuchnie na najwyższym poziomie. Chcemy sprawić, aby ta uroczystość na długo została w pamięci. Sprawdź, w jaki sposób będziemy świętować to szczególne wydarzenie i dlaczego nasza restauracja jest najlepszym miejscem organizację przyjęcia komunijnego

Oryginalne menu przyjęć okolicznościowych

Każda z imprez charakteryzuje się indywidualnie skomponowanym menu, w którym łączymy smaki kuchni polskiej i śląskiej z akcentami kuchni międzynarodowej. HOTEL STARA POCZTA to hotel na przyjęcie okolicznościowe w kameralnym i oryginalnym klimacie, również w zakresie doboru menu, tortu, bufetu słodkości czy kulinarnych atrakcji tematycznych. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdego pomysłu na organizację przyjęcia okolicznościowego.

Wyjątkowe przyjęcie komunijne

Uroczystość I Komunii Świętej to bardzo ważny dzień w życiu dziecka jak i ich rodziców. Jest to również wspaniała okazja do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w Tychach w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, iż zarówno dziecko jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie. Pierwsza Komunia Święta w HOTELU STARA POCZTA to połączenie podniosłego charakteru uroczystości z doskonałą, radosną zabawą najmłodszych uczestników. Urządzając komunię w Tychach, HSP jako doświadczony organizator zapewniamy, że podczas uroczystości przykładamy wagę do każdego szczegółu. Troszczymy się o każdy drobiazg.

Lokalizacja HOTELU STARA POCZTA

3 restauracje, ogród i pub

Do dyspozycji oddajemy 3 sale restauracyjne: Zieloną, Bordową i Bankietową. Sale zróżnicowane są pod względem możliwości ich aranżacji, ustawienia i liczby Gości. W każdej z sal zorganizować można imprezę zasiadaną i taneczną. Sala Bankietowa daje możliwość wyjścia do ogrodu i zorganizowania atrakcji w formie przyjęcia grillowego. Na terenie HOTELU STARA POCZTA funkcjonuje także pub, z możliwością organizacji imprez klubowych, takich jak urodziny czy wieczory panieńskie i kawalerskie.

Sprawdź NASZE RESTAURACJE

Sprawdź też WYNAJMIJ PUB

Sprawdź też NASZE MENU

Sprawdź też VOUCHERY PREZENTOWE DO RESTAURACJI

opinie gości hotelu stara poczta

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ PRZYJĘCIE KOMUNIJNE W HOTELU STARA POCZTA?

Napisz do nas – oddzwonimy!
    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.