PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE ZORGANIZUJEMY PRZYJĘCIA DLA CIEBIE hotel stara poczta przyjęcia I TWOICH BLISKICH 3 sale restauracyjne, pub, przyjęcia od 10 do 100 Gości

PRZYJĘCIA W HOTELU STARA POCZTA

Z MOŻLIWOŚCIĄ WYNAJĘCIA RESTAURACJI NA WYŁĄCZNOŚĆ

hotel-stara-poczta-przyjecia-okolicznosciowe

Indywidualny charakter przyjęcia

Zabytkowe i stylowe wnętrze HOTELU STARA POCZTA STAREJ to miejsce idealne do organizacji różnego typu przyjęć okolicznościowych: od chrzcin, przez roczki, urodziny, komunie, wesela, po jubileusze i imprezy dedykowane. Doradzamy przy doborze menu oraz alkoholi i atrakcji przyjęcia. Służymy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie organizacji imprezy okolicznościowej. Szef Kuchni proponuje gotowe pakiety menu oraz ich modyfikacje zgodnie z Twoimi życzeniami i planami budżetowymi.

Oryginalne menu przyjęć okolicznościowych

Każda z imprez charakteryzuje się indywidualnie skomponowanym menu, w którym łączymy smaki kuchni polskiej i śląskiej z akcentami kuchni międzynarodowej. HOTEL STARA POCZTA to hotel na przyjęcie okolicznościowe w kameralnym i oryginalnym klimacie, również w zakresie doboru menu, tortu, bufetu słodkości czy kulinarnych atrakcji tematycznych. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdego pomysłu na organizację przyjęcia okolicznościowego.

Oprawa muzyczna i DJ

Wynajem pubu w Tychach to nic trudnego. Wystarczy, że wskażesz nam wybrany przez Ciebie termin, rodzaj imprezy, planową liczbę Gości i życzenia dotyczące menu – a my zorganizujemy ten event tak, byś mógł zaskoczyć swoich Gości – oryginalnym przyjęciem.

3 restauracje, ogród i pub

Do dyspozycji oddajemy 3 sale restauracyjne: Zieloną, Bordową i Bankietową. Sale zróżnicowane są pod względem możliwości ich aranżacji, ustawienia i liczby Gości. W każdej z sal zorganizować można imprezę zasiadaną i taneczną. Sala Bankietowa daje możliwość wyjścia do ogrodu i zorganizowania atrakcji w formie przyjęcia grillowego. Na terenie HOTELU STARA POCZTA funkcjonuje także pub, z możliwością organizacji imprez klubowych, takich jak urodziny czy wieczory panieńskie i kawalerskie.

Sprawdź NASZE RESTAURACJE

Sprawdź też WYNAJMIJ PUB

Sprawdź też NASZE MENU

Sprawdź też VOUCHERY PREZENTOWE DO RESTAURACJI

opinie gości hotelu stara poczta

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ W RESTAURACJI?

Napisz do nas – oddzwonimy!
    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.