KONFERENCJE EVENTY BIZNESOWE HOTEL ZLOKALIZOWANY 3 MIN OD MUZEUM TYSKICH BROWARÓW KSIĄŻĘCYCH 3 sale konferencyjne, eventy biznesowe do 200 Gości, 3 restauracje, pub, basen i spa

hotel-stara-poczta-konferencje

IMPREZY BIZNESOWE W TYCHACH

HOTEL STARA POCZTA to miejsce na konferencję w Tychach, ale także obiekt gdzie poza wynajęciem sali konferencyjnej w Tychach można zorganizować: jubileusz, imprezę integracyjną czy inny event biznesowy.
hotel-stara-poczta-dla-biznesu
Imprezy integracyjne w Tychach to szeroki wachlarz atrakcji hotelowych i około-hotelowych. W ramach pobytów grupowych oferujemy do 100 miejsc noclegowych, możliwość organizacji spotkań w salach konferencyjnych oraz 3 restauracje wraz z pubem do części eventowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez biznesowych, nasi doradcy eventowi pozostają do dyspozycji na każdym etapie organizacji przyjęcia wraz z przygotowaniem atrakcji dodatkowych oraz koordynacją imprezy. Organizacja imprezy biznesowej w Tychach, w HOTELU STARA POCZTA to gwarancja jakości i zadowolenia naszych Gości. Wynajem sali konferencyjnej w Tychach (zobacz także KONFERENCJE I SZKOLENIA), w HOTELU STARA POCZTA to także możliwość uatrakcyjnienia pobytu o event w jednej z naszych restauracji czy zwiedzanie Muzeum Tyskich Browarów Książęcych. Zobacz także ATRAKCJE W OKOLICY. Sprawdź NASZE RESTAURACJE oraz WYNAJMIJ PUB.

Noclegi Tychy

HOTEL STARA POCZTA to 49 pokoi jedno i dwuosobowych oraz apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem (apartamenty w wanny), biurko z krzesłem do pracy, telewizor z możliwością oglądania kanałów satelitarnych, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel dysponuje pokojami z klimatyzacją. W ramach każdego z pobytów ujęto śniadania oraz nielimitowany czasowo dostęp do strefy spa wraz z basenem i miejsce parkingowe. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy o godz. 12.00. Śniadania w formie bufetów serwowane są przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 10.00. Spa czynne jest codziennie od 12.00 do 22.00. Zobacz także PAKIETY SPECJALNE.

Basen i spa dla biznesu w Tychach

Organizacja imprez biznesowych w Tychach to także relaks. Dlatego oddajemy do dyspozycji naszych Gości strefę spa & wellness wraz z basenem. Spa dla biznesu w Tychach to jedna z opcji oferowanych przez HOTEL STARA POCZTA. Szkolenia, pobyt, spa – połączenie przyjemności z formalnościami. HOTEL STARA POCZTA to także pakiety spa biznes. W ramach pobytów w HOTELU STARA POCZTA udostępniamy strefę spa & wellness wraz z basenem. Goście korzystać mogą z pełnego wyposażenia spa: basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, gejzer wodny z hydromasażem, studnia z wodą, lodopad, komnata solna. Spa i basen czynne w godzinach od 12.00 do 22.00. Sprawdź szczegóły BASEN I SPA.

OPINIE GOŚCI BIZNESOWYCH

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ EVENT BIZNESOWY?

Napisz do nas – oddzwonimy!
    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.