BROWAR HOTEL BIZNESOWY 15 MIN OD KATOWIC 3 restauracje, 2 sale konferencyjne, pub, basen, spa, 100 miejsc noclegowych hotel stara poczta tychy dla biznesu PRZY MUZEUM TYSKICH BROWARÓW KSIĄŻĘCYCH

HOTEL BIZNESOWY

3 minuty od Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, 100 miejsc noclegowych, 3 sale szkoleniowe, 3 sale restauracyjne, pub, basen i SPA

HOTEL STARA POCZTA to miejsce do organizacji biznesowych w Tychach. W ramach pobytów grupowych oferujemy do 100 miejsc noclegowych, możliwość organizacji spotkań w salach konferencyjnych oraz 3 restauracje wraz z pubem do części eventowej. Sale szkoleniowe Tychy – to także HOTEL STARA POCZTA. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez biznesowych, nasi doradcy eventowi pozostają do dyspozycji na każdym etapie organizacji przyjęcia wraz z przygotowaniem atrakcji dodatkowych oraz koordynacją imprezy.
hotel-stara-poczta-konferencje-tychy
hotel-stara-poczta-basen-i-spa-tychy

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zorganizujemy każde przyjęcie, event biznesowy, pobyt grupowy czy prywatny zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Gości. Tychy Hotel – zapraszamy do zabytkowego hotelu w sercu Tychów. Pozostajemy do dyspozycji i polecamy nasze usługi.

OPINIE GOŚCI BIZNESOWYCH

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ POBYT BIZNESOWY?

Napisz do nas – oddzwonimy!
    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.