chrzciny i roczki TEMATYCZNE I DEDYKOWANE IMPREZY DLA NAJMŁODSZYCH
hotel stara poczta chrzciny CHRZCINY, ROCZKI, URODZINY Z opieką animatorek, pokojami zabaw i spacerami z alpakami

CHRZCINY I ROCZKI W HOTELU STARA POCZTA

POKÓJ DLA MAMY I DZIECKA GRATIS

hotel-stara-poczta-chrzciny-i-roczki

cHRZCINY, ROCZKI, IMPREZY DLA DZIECI - TYCHY

HOTEL STARA POCZTA to lokal na chrzciny, roczki i różne imprezy dedykowane dla dzieci. Zapewnimy obsługę oraz kuchnie na najwyższym poziomie. Chcemy sprawić, aby uroczystość dla dziecka na długo została w pamięci. Sprawdź, w jaki sposób będziemy świętować to szczególne wydarzenie i dlaczego nasza restauracja jest najlepszym miejscem na chrzciny i roczek w Tychach.

Oryginalne menu przyjęć okolicznościowych

Każda z imprez charakteryzuje się indywidualnie skomponowanym menu, w którym łączymy smaki kuchni polskiej i śląskiej z akcentami kuchni międzynarodowej. HOTEL STARA POCZTA to hotel na przyjęcie okolicznościowe w kameralnym i oryginalnym klimacie, również w zakresie doboru menu, tortu, bufetu słodkości czy kulinarnych atrakcji tematycznych. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdego pomysłu na organizację przyjęcia okolicznościowego.

Pokój dla Mamy i Dziecka oraz kącik zabaw - GRATIS

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet naszych najmłodszych Gości. Dlatego na czas trwania przyjęć z okazji chrzcin i pierwszych urodzin organizujemy kącik zabaw dla dzieci. Dajemy możliwość wynajęcia opiekunek i animatorek. A dla mamy i solenizanta udostępniamy pokój organizacyjny na czas trwania przyjęcia.

3 restauracje, ogród i pub

Do dyspozycji oddajemy 3 sale restauracyjne: Zieloną, Bordową i Bankietową. Sale zróżnicowane są pod względem możliwości ich aranżacji, ustawienia i liczby Gości. W każdej z sal zorganizować można imprezę zasiadaną i taneczną. Sala Bankietowa daje możliwość wyjścia do ogrodu i zorganizowania atrakcji w formie przyjęcia grillowego. Na terenie HOTELU STARA POCZTA funkcjonuje także pub, z możliwością organizacji imprez klubowych, takich jak urodziny czy wieczory panieńskie i kawalerskie.

Sprawdź NASZE RESTAURACJE

Sprawdź też WYNAJMIJ PUB

Sprawdź też NASZE MENU

Sprawdź też VOUCHERY PREZENTOWE DO RESTAURACJI

opinie gości hotelu stara poczta

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ DLA DZIECKA?

Napisz do nas – oddzwonimy!
    Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.