bon-turyst KOLOROWE POBYTY DLA RODZIN Z DZIEĆMI
Kliknij przycisk poniżej i dowiedz się więcej REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE Sprawdź szczegóły

PAKIET RODZINNY

dzieci do lat 5 GRATIS, dzieci do lat 13 – 50% ceny

bon-turystyczny-stara-poczta

REALIZACJA BONU TURYSTYCZNEGO W HOTELU STARA POCZTA

Aktualnie możesz zrealizować bon turystyczny Tychy w HOTELU STARA POCZTA. Bon turystyczny Śląsk na PAKIET RODZINNY lub inne dowolne usługi noclegowe lub gastronomiczne HOTELU STARA POCZTA.

Bon turystyczny okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. Dokonanie płatności za pomocą bonu następuje z wykorzystaniem systemu

PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM

Bon okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. Dokonanie płatności za pomocą bonu następuje z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Proces płatności odbywa się poprzez przekazanie numeru bonu Recepcji HOTELU STARA POCZTA w celu weryfikacji salda oraz za pomocą dwóch kodów potwierdzających zakup w momencie płatności za usługę.

Bon turystyczny to dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku.

Jeśli Twoja płatność przewyższa kwotę bonu turystycznego pozostałą należność możesz rozliczyć w Recepcji HOTELU STARA POCZTA – kartą lub gotówką.

ATRAKCJE DLA DZIECI W HOTELU STARA POCZTA

Jesteśmy przygotowani do organizacji pobytów dla najmłodszych Gości.  HOTEL STARA POCZTA – hotel dla dzieci na Śląsku. Serwujemy specjalne menu dziecięce, które sprostać ma kulinarnym oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Gości. Zorganizowaliśmy kącik zabaw z biblioteczką dziecięcą. Hotel dla dzieci Tychy – tutaj żadne dziecko nie będzie się nudzić. Dodatkowo do każdego z pokoi, gdzie gościć będą dzieci – zamówić możesz na życzenie – łóżeczko lub zabawki – za dodatkową opłatą. Ułatwiamy pobyt także dając opcję późniejszego wymeldowania – bez dodatkowych opłat.

ATRAKCJE DLA DZIECI W OKOLICY

W okolicy HOTELU STARA POCZTA masz do dyspozycji wiele atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Jeżeli planujesz z nich skorzystać, sprawdź przez przyjazdem, czy w wybranym przez Ciebie miejscu jest także możliwość realizacji bonu.

Wodny Park Tychy

8 minut

Wodny Park Tychy to jeden z najnowocześniejszych aquaparków w Polsce. Zlokalizowany jest zaledwie 8 minut od Hotelu Stara Poczta. 

Poza strefą basenów rekreacyjnych jak i sportowych Wodny Park Tychy oferuje specjalny kompleks saun i łaźni, połączonych z komnatami do aromaterapii. Mając na względzie tradycję miasta Tychy jaką jest browarnictwo, aquapark posiada jedyne w swoim rodzaju łaźnie piwne, ​w których można docenić zdrowotne i relaksacyjne właściwości chmielu, słodu jęczmiennego i wody. Gdy już przywyknie my do relaksu i aromaterapii, nic nie stoi na przeszkodzie aby poczuć trochę adrenaliny i spróbować swoich sił jako surfer. Specjalna strefa surfingu umożliwia to zarówno rodzicom jak i dzieciom. Wspomniane baseny rekreacyjne zapewnią  dobrą zabawę z pomocą sztucznej fali, brodzików z fontannami dla dzieci i wannami jacuzzi. Na sam koniec można wygodnie położyć się na leżaku przy odkrytym basenie i czerpać promienie słońca lub udać się do Książęcego SPA w Wodnym Parku. Aby odkryć właściwości sauny japońskiej, zdrowotnego działania kąpieli solankowych oraz przekonać się czy możemy unosić się na wodzie dzięki nowoczesnym kapsułą floatingowym.

Jezioro Paprocany w Tychach

15 minut

Dzielnica Tychów położona w południowej części miasta.

Paprocany znane są z Portu Pieśni Pracy (jednego z największych festiwali szantowych w południowej Polsce),  festiwalu im. Ryśka Riedla (w latach 1999–2008), Jeziora Paprocańskiego oraz licznych gatunków flory i fauny. Tuż przy południowo-zachodnim brzegu jeziora, znajduje się zabytkowy pałac myśliwski w Promnicach. Natomiast na północno-wschodnim brzegu jeziora znajduje się kompleks wypoczynkowy.

Zamek i Zagroda Żubrów w Pszczynie

25 minut

Zamek w Pszczynie to niebywała atrakcja, nie tylko ze względu na jego walory estetyczne, ale również historyczne, ponieważ nie zawsze wyglądał on tak jak obecnie. I miał w swoim życiu kilku właścicieli. Co za tym idzie ma długą historię sięgającą XI wieku. W szczególności że mamy taką możliwość, ponieważ zamek pełni rolę muzeum. Dopełnieniem wycieczki będzie spacer po zabytkowym parku krajobrazowym w angielskim stylu o powierzchni 156 ha. 

Gdy piękno pszczyńskiego parku zdąży nas zachwycić, można pokusić się o odwiedzenie kolejnego miejsca. Wystarczy kilka minut spaceru przez park aby dojść do “Zagrody Żubrów”. W tym miejscu poza tytułowymi żubrami zobaczyć możemy również inne zwierzęta zamieszkujące nasze polskie lasy tj. daniele czy dziki jak i również nieco bardziej egzotyczne jak pawie.

Wymienione wyżej miejsca znajdują się w odległości 25 km od Hotelu (około 25 minut).

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko w Katowicach

20 minut

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce! Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają te zarówno dobrze znane i lubiane, jak np. diabelski młyn (Legendia Flower), duże samoloty (Dream Flight Airlines) czy filiżanki (Tea Cups), jak również nowości, m.in. Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster– nagrodzony tytułem Best Coaster 2017 w prestiżowym, branżowym konkursie na najlepszy europejski rollercoaster 2017 roku

Energylandia
w Zatorze

60 minut

Rodzinny park rozrywki położony w Zatorze, otwarty 14 lipca 2014 roku, i zarazem największy park rozrywki w Polsce (powierzchnia ok. 35 ha, 15 kolejek górskich, w tym 2 w kategorii hyper coaster). W parku podzielonym na pięć stref tematycznych znajduje się łącznie ok. 80 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, w tym kolejki górskie, liczne karuzele i urządzenia ekstremalne, a także restauracje, bary, sklepy z pamiątkami oraz sceny, na których prezentowane są krótkie widowiska. Od 2016 w skład parku wchodzi park wodny Energylandia Water Park.

Park Rozrywki Zatorland w Zatorze

60 minut

Park Zatorland to ciekawe miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę. Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków: Parku Dinozaurów, Parku Owadów i Parku Mitologii.  Rozrywki dostarczy Lunapark.

Każdy z parków to niezwykłe miejsce umożliwiające poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrywania niezwykłej przyrody.

To również przestrzeń do wypoczynku i wspaniałej zabawy dla całej rodziny.

W sezonie 2020 dla gości przygotowane zostały liczne nowe atrakcje, m.in. miasteczko ruchu drogowego, basen z łódkami czy roztańczona łódka Crazy Raft.

Twinpigs – Amerykański Park Rozrywki w Żorach

35 minut

Las Vegas, Hawaje, a nawet indiańska wioska – te wszystkie miejsca znajdziesz w Stolicy Rodzinnej Zabawy – Parku Rozrywki TWINPIGS. W Żorach powstało pierwsze w Polsce miasteczko czerpiące garściami z amerykańskich klasyków. Ponad 10 hektarów Parku podzielono na osiem tematycznych stref nawiązujących do historii i kultury zza oceanu.

TWINPIGS to ponad 50 niesamowitych atrakcji: karuzele, strzelnice, kina 5D, małe zoo, park linowy, a także pokazy kaskaderskie rodem z Dzikiego Zachodu i wiele innych.

opinie gości

Zarezerwuj pobyt rodzinny w HOTELU STARA POCZTA

Napisz do nas – oddzwonimy!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Termin rezerwacji (wymagane)
  od do

  Liczba dzieci i wiek dzieci

  Informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Tychach przy ul. Sienkiewicza 15, która przetwarza dane uzyskane w związku ze składaniem ofert i zawieraniem umów dot. usług świadczonych przez ZAGAMIX II B.S. GAWĘCKI, L.J. CHRZĄSTEK SPÓŁKA JAWNA i w celu ich wykonania. Dane są przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej czynności przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do PUODO, cofnięcia zgody na przetwarzanie listownie lub mailowo na adres rodo@stara-poczta.pl. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w siedzibie Spółki.